Kviečiame naudotis mobiliąja programėle

Mobilioji aplikacija „Varėna4seasons“ yra skirta Varėnos rajono lankytojams, ieškantiems skaitmenizuotos turizmo informacijos. Programėlėje vaizdžiomis fotografijomis, garso takeliais ir trumpo siužeto filmais pristatomi Varėnos rajono lankytini objektai keturiais metų laikais, pateikiami maršrutai, rekomenduojami konkrečiu sezonu. Visa tai leis turistui gauti aiškią ir išsamią informaciją apie tai, kaip ir kur keliauti, ką pamatyti.

Informacija mobiliojoje aplikacijoje „Varėna4seasons“ pateikiama penkiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir lenkų. Programėlė pritaikyta naudojimui Android ir iOS operacinėms sistemoms.

Pavasario sezono filmas, kuriame pasakojama apie bundančią gamtą Čepkelių raiste, unikaliame gamtos kampelyje ne tik Lietuvos, tačiau ir Europos mastu.

Vasaros sezono filmas, kuriame pasakojama apie vandens maršrutus, rodomi upių slėniai ir skardžiai, vieno turisto akimis ir potyriais atskleidžiama gamta, turizmo galimybės Varėnos krašte.

Rudens sezono filme etnografė pasakoja apie senų papročių puoselėjimą. Zervynų kaimas su kryžiais akcentuojamas labiausiai…
Žiemos sezono filmas, kuriame pasakojama, kaip Varėnos krašte puoselėjamas kulinarinis paveldas ir kaip randamas poilsis gamtos apsuptyje ir šaltuoju metų laiku.